Ã–VRIGT / Textilier & Vintage / Textilier 12476266

nr 1247 6266

Textilier

3 st, broderade, modell äldre. 53-56x53-56cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 april 2019
kl 20:46:40

3/4 10:56:51 1      100 kr
7/4 11:21:36 2      Vinnande bud